جشنواره عید قربان با تخفیف ویزه 20%

آکادمی زبان یاقوتی

Yaghouti Academy

support team bring solution teamwork on client problem. Large text concept businessman illustration vector.

معرفی پکیج مشاوره و پشتیبانی

خدمت دیگر آکادمی زبان یاقوتی ارائه پکیج های مشاوره و پشتیبانی در رابطه با آموزش زبان انگلیسی است. برای استفاده از این سرویس حتما نیازی نیست که زبان آموز آکادمی زبان یاقوتی باشید و بدون هیچ شرطی می توانید از پکیج مشاوره و پشتیبانی ما استفاده کنید.

پکیج مشاوره و پشتیبانی به 2  صورت ارائه می شود:

 • پکیج مشاوره و پشتیبانی زبان عمومی (هر چهار مهارت زبانی)
 • پکیج مشاوره و پشتیبانی آیلتس (فعالیت هایی بر محور آیلتس)

یادگیری زبان خارجی به استمرار و پیکیری نیاز دارد و با شرکت در کلاس های زبان که فقط نهایتا 4 ساعت در طول هفته هستند، پیشرفت زبان آموزان بسیار آهسته خواهد بود، به همین دلیل ما شرایطی را برای شما محیا کرده ایم که با برنامه ریزی و پشتیبانی قوی تیم حرفه ای آکادمی زبان یاقوتی، حداقل روزی 1 ساعت در معرض زبان انگلیسی قرار بگیرید و سرعت پیشرفت خودتان را حداقل 2 برابر کنید.

حتما اطلاعاتی درباره آموزشگاه های کنکور دارید که به دانش آموزان شان برنامه ای مستمر ارائه می دهند تا هدف هر روز خود را بدانند و به طور آهسته و پیوسته مطالب را بیاموزند و در معرض آن ها قرار داشته باشند تا مطالب آموزشی در ذهن آن ها بنشیند و به آسانی از یاد آن ها نرود.

پکیج مشاوره و پشتیبانی آکادمی زبان یاقوتی نیز حاصل 4 سال بررسی حرفه ای بیش از 10 کارشناس زبان انگلیسی است و می توان از آن به عنوان پیشرفته ترین و حرفه ای ترین برنامه مشاوره و پشتیانی نام برد.

نقطه شروع پکیج مشاوره و پشتیبانی

نقطه آغازین، انجام تعیین سطح و بررسی نیازهای زبانی شما و آشنایی سوپروایزر دپارتمان مشاوره و برنامه ریزی با سبک زندگی، سبک یادگیری شما است. در این مرحله، سوپروایزر دپارتمان مشاوره و برنامه ریزی، جلسه ای حدود 30 دقیقه ای با زبان آموز برگزار می کند و پورتفولیو (Portfolio) زبان آموز را ایجاد می کند. پورتفولیو زبان آموز شامل اطلاعات شخصی (نام، سن، تحصیلات، شغل، علایق، سبک زندگی، انگیزه و ….)، اطلاعات زبانی (سطح زبانی، سوابی یادگیری، منابع خوانده شده، موفقیت ها و شکست های زبانی، سبک یادگیری، بهترین زمان مطالعه، هدف زبانی، نقاط قوت، نقاط ضعف و ….) می شود.

معرفی سرویس مشاوره و برنامه‌ریزی آکادمی زبان یاقوتی

برنامه پکیج مشاوره و پشتیبانی به چه شکل است؟

پس از اینکه اطلاعات آیتم های مورد نظر آموزشگاه از زبان آموز گرفته شد، 2 نفر از کارشناسان دپارتمان مشاوره و پشتیبانی و مدیر آکادمی زبان یاقوتی جلسه ای تشکیل می دهند و برنامه ای مدون را برای زبان آموز تدوین می کنند. این برنامه به شکل حرفه تدوین می شود و قدم به قدم به زبان آموز بیان می کند که برای پیشرفت چه کاری باید انجام دهد.

سپس با توجه به اطلاعات گرفته شده، برنامه ای به زبان آموز داده می شود که در آن دقیقا مشخص شده است که در هر روز هفته و هر ساعت آن روز (با توجه به ساعت های خالی زبان آموز) چه کاری باید انجام داد و چه تکلیفی را باید برای تیم پشتیبانی ارسال کرد.

وظیفه تیم پشتیبانی چیست؟

زبان آموز باید با توجه به نقاط ضعف و قوت و نظر کارشناسان دپارتمان مشاوره و پشتیبانی، تکالیفی را که به صورت نوشتاری، پیام صوتی، پیام ویدئویی، ورکشیت و …. هستند را در روز تعیین شده برای پشتیبان خود ارسال نمایند. پشتیبان آموزشی، تکالیف را چک می کند و نکته های مورد نیاز را به صورت پیام نوشتاری و صوتی به زبان آموز ارائه می کند.

همچنین پشتیبان آموزشی موظف است که هر 2 روز، گزارشی مدون را به سوپروایزر دپارتمان ارائه دهد و در انتهای هر ماه مشاور، پشتیبان و سوپروایزر دپارتمان جلسه ای را برای همفکری درباره زبان آموز برگزار می کنند.

مزیت پکیج مشاوره و پشتیبانی چیست؟

یکی از ضعف هایی که زبان آموزان دارند، اکسپوژر کم با زبان است (ساعات کمی را با زبان خارجی در ارتباط هستند) و به همین دلیل پیشرفت آن ها بسیار کند و طاقت فرسا است. زبان آموزان با خرید پکیج مشاوره و پشتیبانی با هزینه ای بسیار کم، حداقل روزی 1 ساعت در معرض زبان انگلیسی قرار می گیرند و بنابراین حداقل 30 ساعت در ماه با این زبان در ارتباط هستند و سرعت پیشرفت آن ها افزایش چشم گیری خواهد داشت.

همچنین مشاور، پشتیبان و سوپروایزر دپارتمان مشاوره و برنامه ریزی حداقل 30 ساعت در ماه برای برنامه ریزی و پشتیبانی هر زبان آموز زمان صرف می کنند و به پیشرفت او کمک می کنند.

با توجه به سطح بندی استاندارد CEFR (چارچوب مرجع مشترک اروپا برای زبان ها) برای پیشرفت از هر سطح زبانی (A1 to C1) به حداقل 200 ساعت مطالعه هدایت شده نیاز است. زبان آموزان با استفاده از پکیج مشاوره و پشتیبانی آکادمی زبان یاقوتی و هدایت مشاوران و پشتیبان های حرفه ای آکادمی می توانند حداقل 30 ساعت در ماه مطالعه هدایت شده داشته باشند و با سرعت زیادی پیشرفت کنند.

مزیت دیگر این پکیج این است که با نوجه به اطلاعات شما و حتی سبک یادگیری شما دارای فعالیت های متفاوت و جذابی است که باعث می شود زبان آموزان انگیزه لازم برای پیشرفت را کسب کنند و از کلاس های کسل کننده خسته نشوند.

مزیت دیگر این است که تمرین ها و فعالیت ها با توجه به تایم های خالی زبان آموزان برنامه ریزی می شوند و در واقع زبان آموزان از تایم های پرت برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی استفاده می کنند.

سوالات و دغدغه های رایج یاقوتی ها

پکیج مشاوره و پشتیبانی مناسب چه افرادی است؟

 • همه کسانی که نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند (از 15 تا 90 سال).
 • زبان آموزانی که در آکادمی زبان یاقوتی یا هر موسسه دیگری زبان انگلیسی را فرامیگیرند.
 • پکیج مشاوره و پشتیبانی زبان عمومی برای همه افرادی مناسب است که فکر می کنند به پیشرفت مهارت ها (رایتینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ و ریدینگ) نیاز دارند و به زبان انگلیسی علاقه دارند.
 • پکیج مشاوره و پشتیبانی آیلتس برای افرادی مناسب است که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت کنند و نیاز به تقویت مهارت های آیلتسی شان دارند.
 • زبان آموزانی که سال ها در دوره های زبان انگلیسی شرکت کرده اند و بعد از مدتی نتوانسته اند کلاس ها را ادامه دهند.
 • زبان آموزانی که قصد دارند در مدت بسیار کم، پیشرفت چشمگیری در هر جهار مهارت زبانی شان داشته باشند.
 • زبان آموزانی که فرصت شرکت در کلاس های آنلاین یا حضوری را ندارند (البته ترکیب این کلاس ها با کلاس های آنلاین آکادمی زبان یاقوتی مساوی است با پیشرفت بسیار سریع و فوق العاده زبان آموز).
 • زبان آموزانی که از یادگیری زبان انگلیسی و یا شرکت در کلاس های زبان خسته شده اند و به پیشرفت امیدی ندارند.
 • زبان آموزانی که به نقشه راه برای پیشرفت سریع و دستیابی به اهداف زبانی شان نیاز دارند.
 • ارائه بازخورد مداوم برای فعالیت های زبانی زبان آموزان
 • زبان آموزانی که در یک یا چند مهارت زبانی با دشواری مواجه هستند و به دنبال راه حل برای منعطف کردن این دشواری ها هستند.

درخواست سرویس برنامه ریزی و پشتیبانی

مبلغ جلسه مشاوره ابتدایی پکیج مشاوره و پشتیبانی آکادمی زبان یاقوتی با 50 درصد تخفیف فقط 50 هزار تومان است، شما می توانید همین الان از طریق فرم زیر، درخواست جلسه مشاوره را به کارشناسان ما ارسال نمایید:

تجربه عالی

تخصص حرفه ای