جشنواره عید قربان با تخفیف ویزه 20%

آکادمی زبان یاقوتی

Yaghouti Academy

دوره آموزش آزمون دولینگو

کسانی که برای کار، تحصیل و زندگی قصد مهاجرت به کشورهای دیگر (مخصوصا کشورهای انگلیسی زبان را دارند) باید در یکی از آزمون های بین المللی آیلتس، تافل یا دولینگو شرکت کنند تا سطح زبانی خودشان را به دانشگاه یا محل کارشان در کشور دیگر نشان دهند.

آزمون دولینگو، در هر نقطه از جهان

اقتصادی

امتیاز و مصاحبه خود را تنها با 49 دلار دریافت کنید، در حالی که بیشتر آزمون های گواهینامه بیش از 200 دلار هزینه دارند

سریع

نتایج خود را ظرف 48 ساعت پس از تکمیل آزمون دریافت کنید و بلافاصله آن را با هرکسی به اشتراک بگذارید

رضایت بخش

آزمون را به صورت آنلاین در هر مکان و هر زمان انجام دهید—بدون نیاز به سفر به مرکز آزمون یا قرار ملاقات

دوره آنلاین دولینگو

پیش از پاندمی ویروس کرونا، بسیاری از افراد آزمون تافل یا آیلتس را برای گرفتن نمره مورد نظرشان و تسهیل مسیر مهاجرت استفاده می کردند. با همه گیری ویروس کرونا در جهان، آزمون جدیدی به نام “دولینگو” محبوبیت خاصی در دنیا پیدا کرد و بسیار از دانشگاه های دنیا نمره این آزمون را برای مهاجرت می پذیرند.

چرا دولینگو!

آزمون دولینگو مزیت های زیادی نسبت به آزمون های دیگر دارد. شما می توانید در خانه خودتان به شکل آنلاین در آزمون دولینگو شرکت کنید. این آزمون نسبت به آزمون های دیگری مانند آیلتس و تافل آسان تر است. مزیت مهم دیگر دولینگو ارزان بودن آن است و قیمت این امتحام فقط 29 دلار است که در مقایسه با آزمون های تافل و آیلتس بسیار ارزان تر است.

نتیجه این آزمون را می توانید در 48 ساعت دریافت کنید و می توانید بدون پرداخت پول اضافی، نمره کسب شده تان به دانشگاه هایی که می خواهید ارسال کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آزمون دولینگو می توانید با آموزشگاه تماس بگیرید یا فرم جلسه تعیین سطح و مشاوره رایگان را پر کنید تا با استفاده از تجربه مدرسان ما به راحتی بتوانید نمره دلخواهتان را در کوتاه ترین زمان به دست آورید.

جزئیات دوره

طول دوره: 1 تا 2 ماه

کتاب اصلی: فایل های پاورپوینت اختصاصی آکادمی زبان یاقوتی 

کتاب مکمل: نمونه سوالات اختصاصی تهیه شده توسط آکادمی زبان یاقوتی

اهداف: یادگیری نکته های اصلی آزمون دولینگو / آشنایی با ساختار و سوالات آزمون دولینگو / یادگیری تکنیک های مربوط به هر نوع سوال آزمون دولینگو / یادگیری واژگان و دستور زبان خاص آزمون دولینگو / تمرین نمونه سوالات دولینگو /

درخواست شرکت در دوره

تعیین سطح و مشاوره رایگان

برای شرکت در دوره دولینگو، اطلاعات خود را در این فرم ثبت کنید تا کارشناس آکادمی زبان یاقوتی برای هماهنگی جلسه تعیین سطج و مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

سریع و آسان

راحت و مقرون به صرفه